Video ViralJudul:U akuzua se rrëmbeu 17-vjeçaren, flet burri i hallës: E kam nusen e djalit, babai i saj e... Pj.2
Durasi:01:13:23
Dilihat:83,594x
Diterbitkan:18 Juli 2018
Sumber:Youtube
Suka Ini ?:

Emisioni "Me zemer te hapur" ne News24
17 korrik, 2018

Pjesa 1
U rrëmbye nga burri i hallës, prindërit: Kunati fle me vajzën tonë, gënjen se e ka nuse djali
https://www.youtube.com/watch?v=Jc1GX...

Historia e 17 vjecares nga Gjirokastra, familja e se ciles pretendon se ajo eshte rrembyer nga burri i halles do te vazhdoje te trajtohet ne studion tone.

Prinderit e vajzes, Skender dhe Floresha Dalipi kane hedhur akuza te renda per kunatin i cili sipas tyre mashtron dhe vajzen nuk e ka marre per te birin ashtu sic ka thene ne polici, por abuzon vete me te. Sipas tyre djali i Shpetim Muharremit nuk eshte ne gjendje te martohet pasi eshte i semure dhe trajtohet me pension invaliditeti.

Pas shume konfliktesh dhe debatesh mes tyre, pas shume perplasjesh edhe ne polici ata kane vendosur ta bejne kete ceshtje publike. Javen e shkuar ishte familja Dalipi e cila hodhi nje lum fyerjesh ndaj tyre.

Sot i akuzuari, burri i halles ka vendosur t’ju pergjigjet te gjitheve duke treguar te verteten e tij, jo vetem ai por e gjithe familja se bashku me 17-vjecaren e cila tashme eshte bere pjese e tyre.

BAGIKAN KE TEMAN ANDA


this video can not be downloaded